Warszawa Wilanów, Krzysztofa Kieślowskiego
4 500 PLN
Mieszkanie na wynajem , 90 m2
50 PLN /m2
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2018

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 368713
Powierzchnia: 90 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro/Pięter 0 z 4
Rok budowy: 2018
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 50 PLN
Cena: 4 500 PLN

Opis nieruchomości:

Do wynajmu bardzo funkcjonalne  4 pokojowe , nigdy jeszcze nie zamieszkałe,  mieszkanie w Wilanowie (Miasteczko Wilanów) .Mieszkanie   wykończone  z dbałością o szczegóły architektoniczne i jakościowe  co widać w każdym elemencie wyposażenia  . Mieszkanie położone przy  cichej uliczce Kieślowskiego , żadne z okien nie wychodzi na  ulicę , idealnie ciche. Osiedle położone jest tuż obok Plaży Wilanów , do której można przejść wewnętrzną bramą bezpośrednio z osiedla. Wokół mnóstwo placów zabaw dla dzieci ( nie tylko wewnątrz osiedla ),mnóstwo dobrych knajpek, kawiarni,sklepów. Osiedle tuż przy komunikacji miejskiej.
Osiedle zadbane, zielone, czyste, z ochroną . 

Mieszkanie położone jest  na parterze z ładnym sporym 15 m2 tarasem , na który można wyjść bezpośrednio z salonu. Mieszkanie  powierzchni 90 m2 z 3 sporymi , funkcjonalnymi  sypialniami o powierzchniach odpowiednio : 13,12, 10 m2. Salon został   połączony z kuchnią -powierzchnia 30 m2. Kuchnia jasna, nowocześnie wykończona z pełnym wyposażeniem w sprzęt AGD.Piękne , nowoczesne łazienki :jedna z  prysznicem - 4 m2, druga z łazienek to w zasadzie pokój kąpielowy o pow. 8m2 . 
Apartament funkcjonalny , z trzema wbudowanymi szafami, klimatyzacją, doświetlone ( płd-zach) , wykończony nowocześnie ,najwyższej klasy materiałami .
Istnieje możliwość wynajęcia nawet kilku miejsc postojowych.

Skontaktuj się z agentem :
ELZBIETA ŻYHATYŃSKA

Telefon : 607159929

elazyhatynska@gmail.com


Lokalizacja: