O firmie

Miło nam bardzo powitać Państwa na naszej stronie.


Biuro pośrednictwa prowadzone jest przez zespół osób doskonale przygotowanych merytorycznie z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak również w zarządzaniu nieruchomościami.

Posiadamy w sprzedaży szeroki wachlarz mieszkań i domów z rynku wtórnego oraz pierwotnego.

Posiadamy państwowe licencje zawodowe uprawniające do prowadzenia działalności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomościami.

Oferujemy oprócz czynności związanych z kupnem/sprzedażą także pełną pomoc w najmie/wynajmie domów, biur bądź mieszkań.

Zarządzamy w imieniu właściciela wynajętymi nieruchomościami pozwalając mu mieć komfort wzorowej opieki nad najemcą i problem potencjalnych awarii rozwiązany już pierwszego dnia najmu.

Nadzór nad czynnościami pośrednictwa w firmie Enklava Property wykonuje Elżbieta Żyhatyńska posiadająca licencję zawodową pośrednika nr 8090 oraz licencję zarządcy o nr 15141.

Jesteśmy dynamicznym zespołem z doświadczeniem na rynku nieruchomości. Stawiamy na wiedzę i fachowość, promujemy indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, bezpieczeństwo i wysoką kulturę obsługi. Mówimy po angielsku, niemiecku i rosyjsku.Pośrednictwo w sprzedaży oraz najmie lokali oraz domów to nasza specjalność.

Biuro nasze działa na rynku warszawskim zajmując się przede wszystkim nieruchomościami z okolic Wilanowa, Mokotowa, Ursynowa i południa Warszawy.

Kredyty

Naszym klientom oferujemy pomoc przy uzyskaniu kreytu, dzieki współpracy z doradcą kredytowym , działającym na rynku od ponad 15 lat.

Home Staging

Najem nieruchomości nie jest czynnościa zawsze łatwą. Współpracujemy z pracownią architektoniczną działającą na rynku projektowania wnętrz od ponad 25 lat. Często małym nakładem finansowym jesteśmy w stanie uatrakcyjnić nieruchomość nie tylko do wynajmu ale także do sprzedaży.

Bezpieczeństwo i Doświadczenie

Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo transakcji, nie tylko dlatego , że posiadamy ubezpieczenie OC. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, wzbogacamy naszą wiedzę o rynku nieruchomości na którym działamy juz od 15 lat.Bezpieczeństwo każdej transakcji jest dla nas priorytetem.